2017.02.17 12:26 |Kategorija:  Cover news with delay

„Gubernija“ ketina atleisti apie 10 darbuotojų

Vilnius, vasario 17 d. (BNS). Šiaulių alaus darykla „Gubernija“ reaguodama į didėsiančius alaus akcizus iki vasaros ketina atleisti apie 10 darbuotojų iš dabar dirbančių 153 žmonių.

Tai BNS patvirtino „Gubernijos“ atstovė spaudai Kristina Kavaliauskaitė.

„Nesakau, kad kovo 1-ąją startuosime ir pulsime atleidinėti žmones. Juk yra įmonėje išdirbusių po 40 ar daugiau metų, yra tam tikra socialinės atsakomybės politika, tačiau šiuo metu darome analizę, peržiūrą. Tikriname efektyvumą ir galimą funkcijų sugretinimą. Aišku, ieškome ir kitų sprendimo būdų. Didiname nealkoholinių gėrimų asortimentą, kuriame naujus produktus, kurie leistų išlaikyti kuo daugiau darbuotojų“, - pranešime spaudai sakė „Gubernijos“ generalinė direktorė Vijoleta Dunauskienė.

Vasario pradžioje apie ketinamą atleisti apie 20 darbuotojų dėl didėsiančių akcizų pranešė ir vienos didžiausių pasaulyje alaus gamybos grupių „Carlsberg“ valdoma bendrovė „Švyturys -Utenos alus“.

Nuo kovo vyno ir alaus akcizas didės iki 112 procentų.

„Gubernija“ per tris praėjusių metų ketvirčius gavo 6,506 mln. eurų pajamų - 3,6 proc. mažiau nei 2015 metų sausį-rugsėjį, bendrovės grynieji nuostoliai išaugo 8,2 karto iki 188 tūkst. eurų.

„Gubernijos“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Papildomajame prekybos sąraše.

verslas@bns.lt , +370 5 205 8511 - Verslo naujienų skyrius

Rodyti: