BNS app
 

BNS spaudos centras

Specializuotas BNS interneto portalas “BNS Spaudos centras” adresu https://sc.bns.lt yra skirtas organizacijų oficialiems pranešimams spaudai ir kvietimams į renginius platinti.

Projekto tikslas – suteikti galimybę organizacijoms patogiai savarankiškai ir operatyviai pateikti savo originalius pranešimus žiniasklaidos atstovams ir kitiems pranešimais spaudai besidomintiems internautams.

“BNS Spaudos centre” publikuojamų pranešimų srautas išskirtas į dvi dalis:

 • pranešimų spaudai skiltį (joje publikuojami ir pagal paskelbimo laiką suskirstomi pranešimai spaudai, anonsai apie numatomas spaudos konferencijas, anonsai apie kitus numatomus įvarius renginius, anonsai apie numatomas Prezidento, Ministro Pirmininko, Seimo pirmininko, ministrų darbotvarkes, anonsai apie numatomas valstybės institucijų posėdžių darbotvarkes ir kt.);
 • kalendoriaus skiltį (joje patogu operatyviai peržiūrėti artimiausių numatomų įvykių sąrašą, kuriame renginiai suskirstyti pagal jų pradžios datą ir laiką.).

“BNS Spaudos centro” privalumai:

 • Vartotojai turi teisę patys savarankiškai jungtis prie publikavimo portalo su jiems suteiktais prisijungimo duomenimis ir itin operatyviai skelbti informaciją jiems patogiu laiku (net ir ne darbo dienomis/valandomis);
 • Vartotojai turi galimybę papildomai el.paštu išsiųsti “BNS Spaudos centre” publikuojamą pranešimą Lietuvos žiniasklaidos redakcijoms (televizijai, radijui, nacionalinei, regioninei ir rajoninei spaudai, naujienų portalams ir kitiems tinklapiams);
 • Vartotojai turi galimybę savarankiškai prie pranešimo talpinti organizacijos logotipus, nuotraukas / dokumentus bei įkelti vaizdo įrašą iš Youtube interneto kanalo;
 • Vartotojai turi galimybę pasidalinti pranešimu Facebook socialiniame tinkle;
 • Vartotojai turi galimybę naudotis atidėto pranešimo publikavimo paslauga, t.y. vartotojas gali iš anksto įkelti pranešimą į “BNS Spaudos centrą” ir atidėti jo publikavimo laiką iki numatyto termino. Numatytu laiku pranešimas išsipublikuoja automatiškai;
 • Vartotojai turi galimybę savarankiškai redaguoti išplatintą pranešimą per 24 valandas nuo jo paskelbimo;
 • Vartotojai turi galimybę atšaukti išpublikuotą pranešimą;
 • Vartotojai turi galimybę publikuoti pranešimus anglų kalba ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos BNS naujienų bazėse.
 • Vartotojai turi galimybę savarankiškai koreguoti ir išsaugoti kontaktinio asmens duomenis
 • Vartotojai turi galimybę publikuoti pranešimus 15min.lt portale;
 • Vartotojai turi galimybę patogiai ir operatyviai užsisakyti publikuojamo pranešimo spaudai sklaidos žiniasklaidoje stebėseną.

Pranešimų publikavimas “BNS Spaudos centre” yra mokama paslauga. Apmokėjimas visais atvejais išankstinis.

Paslaugos kainoraštis:

Prieiga prie “BNS Spaudos centro” suteikiama organizacijų atstovams, įgaliotiems skleisti pranešimus spaudai savo atstovaujamos organizacijos vardu. Suderintais atvejais registruotis gali ir fiziniai asmenys.

Už “BNS Spaudos centre” paskelbtų pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.

Visais klausimais, susijusiais su “BNS Spaudos centro” paslauga ir jos užsakymo sąlygomis, prašome kreiptis adresu sc@bns.lt arba susisiekti telefonu (8-5) 2058501.

Kaip tapti BNS vartotoju?

Pateikite savo kontaktinius duomenis, ir mes Jums viską papasakosime. O jei jau turite sudarę sutartį - iškart sukursime paskyrą.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Šeštadienis, gruodžio 03

2022.12.03 08:26
Užsienio naujienos 2022.12.03 08:26

Penktadienis, gruodžio 02

2022.12.02 20:48
Užsienio naujienos 2022.12.02 20:48
2022.12.02 10:53
Lietuvos politika 2022.12.02 10:53
2022.12.02 09:01
Lietuvos politika 2022.12.02 09:01
2022.12.02 07:37
Užsienio naujienos 2022.12.02 07:37