BNS
Sunku naujienų sraute atsirinkti, kas išties svarbu? Pavargote nuo informacinio triukšmo? BNS siūlo svarbiausių žinių naujienlaiškį!
Šiuo adresu Jums siųsime naujienlaiškį.
Pasirinkite vienkartinės įmokos dydį

Prenumeratos taisyklės

  1. Už pasirinktą mokestį įsipareigojame svarbiausių naujienų santrauką siųsti iki 2021 m. gruodžio 1 d.
  2. Naujienlaiškį išsiųsime kiekvieną dieną, išskyrus šeštadienį ir šventines dienas, iki 17 val.
  3. Naujienlaiškio turinys nesiskiria nepriklausomai nuo pasirinkto vienkartinės įmokos dydžio.
  4. Naujienlaiškio turinį perpublikuoti kitose žiniasklaidos priemonėse be BNS sutikimo draudžiama.
Kyla klausimų? Parašykite naujienlaiskis@bns.lt arba paskambinkite tel. (8 5) 205 85 01

Mieli skaitytojai,

Šį naujienlaiškį sukūrėme siekdami padėti atrasti svarbią informaciją didžiuliame naujienų sraute, tuo metu kilusiame dėl koronaviruso pandemijos, tačiau šiandien, praėjus kiek daugiau nei metams, tikslios ir glaustos informacijos svarba tampa dar didesnė.

Lietuva susiduria su migrantų krize, visuomenėje tvyro įtampa dėl vertybinių klausimų ir kovos su pandemija priemonių. Dėl šių ir kitų priežasčių viešojoje erdvėje gausu informacinio triukšmo bei melagingos informacijos.

Profesionali BNS žurnalistų komanda kas dieną atrenka informaciją apie svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius bei sprendimus, kuriuos pateikia glaustoje bei informatyvioje apžvalgoje.

Kertiniai BNS darbo principai – naujienų atranka pagal jų reikšmę visuomenei ir žinių tikrinimas.

Už kelių kavos puodelių per mėnesį kainą Jūs į savo elektroninio pašto dėžutę kas dieną gausite visą svarbiausią informaciją: glaustai, vienoje vietoje, be pašalinio informacinio triukšmo – tik tai, ką jums svarbu žinoti.

Kviečiame taupyti savo laiką ir prenumeruoti mūsų naujienlaiškį šį rudenį – ir toliau įdėmiai seksime visą informacijos srautą, kad to nebereikėtų daryti jums.

Naujienlaiškio komanda

Susipažinkite