2018.05.16 14:08 |Kategorija:  Cover news
BNS nuotr.

T. Dapkus teigia NSGK įvardijęs, kokie VSD pareigūnai jį šmeižia

papildysime

Vilnius, gegužės 16 d. (BNS). Žurnalistas Tomas Dapkus teigia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) įvardijęs Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnus, kurie jam gali kerštauti skelbdami šmeižikišką informaciją.

„Aš įvardijau juos komitete. Tegu komitetas dabar ten aiškinasi“, – trečiadienį išėjęs po ilgiau nei dvi valandas trukusio liudijimo NSGK teigė žurnalistas.

„Manęs paklausė motyvų, kodėl tie pareigūnai, aš įvardijau konkrečius motyvus, už kurias publikacijas jie man kerštauja ir kaip visa tai organizuojama. Aš tą įvardijau ir plačiai paaiškinau“,  - sakė jis, bet viešai pareigūnų pavardžių nenurodė.

T. Dapkus tvirtino taip pat suteikęs Seimo komitetui informaciją tais klausimais, kuriais jis minimas paviešintoje VSD medžiagoje.

„Suteikiau NSGK informaciją, kuri susijusi su manimi, apie tai, kad daug kas pateikta selektyviai ir ištraukus iš konteksto. Man net daugiau pavyko suprasti ir sužinoti gana juokingų dalykų“, – teigė žurnalistas.

„Pavyzdžiui, kad (buvęs – BNS) Konstitucinio Teismo pirmininkas ponas K. Urbaitis yra mano žmogus ar statytinis. Aš poną Urbaitį vieną kartą gyvenime matęs“, – sakė jis.

T. Dapkus taip pat tvirtino NSGK suteikęs informacijos apie rusų energetikos kompanijos „Rosatom“ veiklą Lietuvoje. Pasak jo, jo nurodyta informacija viešai nebuvo skelbta. 

Autorė: Jūratė Skėrytė

[email protected], +370 5 239 64 16 - Lietuvos naujienų skyrius

 

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Ketvirtadienis, balandžio 25

2024.04.25 19:50
Užsienio naujienos 2024.04.25 19:50
2024.04.25 19:20
Užsienio naujienos 2024.04.25 19:20
2024.04.25 17:21
Užsienio naujienos 2024.04.25 17:21