2021.10.01 10:45 |Kategorija:  Cover news with delay

Paaiškėjus, kad SAM mokėjo už „Kitokių pasikalbėjimų“ laidą, „Delfi“ nutraukia sutartį

Vilnius, spalio 1 d. (BNS). Paaiškėjus, kad Sveikatos apsaugos ministerija sumokėjo už „Kitokių pasikalbėjimų“ laidą su ministro patarėju, portalas Delfi.lt pranešė nutraukiantis sutartį su laidos kūrėjais.

Centrinių viešųjų pirkimų portale skelbiama, jog už „Kitokių pasikalbėjimų“ laidą, kurioje kalbinamas ministro Arūno Dulkio visuomeninis patarėjas, chirurgas Edgaras Kulikauskas, ministerija sumokėjo 12 tūkst. eurų su mokesčiais.

Laidoje, kurioje kalbinamas socialiniuose tinkluose populiarus medikas, žinomas Ciniško chirurgo slapyvardžiu, nėra nurodoma, jog už ją sumokėjo ministerija.

Apie šią sutartį socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė buvęs sveikatos apsaugos ministras, opozicinės „valstiečių“ frakcijos parlamentaras Aurelijus Veryga.

Portalas Delfi.lt, kuriame buvo skelbiamos „Kitokių pasikalbėjimų“ laidos, pranešė nutraukiantis bendradarbiavimą su jų kūrėjais.

„Kitokie pasikalbėjimai“ buvo viena iš tų laidų, kurias Delfi pirko iš laidos kūrėjų. Paaiškėjus tokiam faktui, tenka tik apgailestauti ir atsiprašyti publikos, kuri buvo be mūsų žinios suklaidinta. Tai netoleruotina – nei verslo, nei etikos, nei žurnalistine prasme“, – teigia „Delfi“ Rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis.

Ministerija yra skelbusi, jog teikti visuomeninio konsultanto paslaugas ministrui A. Dulkiui E. Kulikauskas šių metų sausį pasisiūlė savo iniciatyva.

Autorė Austėja Masiokaitė-Liubinienė

[email protected], +370 645 093 86, Lietuvos naujienų skyrius

Rodyti: