2020.07.15 16:18 |Kategorija:  Cover news with delay

Dar vienam „Maximos“ sandėlio apsaugos darbuotojui patvirtintas koronavirusas

Vilnius, liepos 15 d. (BNS). Prekybos tinklas „Maxima“ trečiadienį pranešė, kad su koronavirusu sergančiu kolega kontaktavusiam parduotuvės sandėlio apsaugos darbuotojui irgi patvirtintas koronavirusas.

Bendrovės teigimu, darbuotojas dėl kontakto su kolega, kuriam COVID-19 patvirtintas liepos 7 dieną, nuo praėjusios savaitės buvo saviizoliacijoje.

Be kita ko, teigiama, kad šiuo metu neturima žinių, jog daugiau Kirtimų gatvėje Vilniuje esančio sandėlio darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus, be to, dar kartą dezinfekuoti apsaugos punktai. 

„Maxima“ teigia, kad iki šiol dėl koronaviruso ištirti 263 prekybos tinklo darbuotojai: 252 testai buvo neigiami, devyni – teigiami. Penki žmonės jau pasveikę, devyni – izoliuoti, dviejų atsakymų dar laukiama. 

Prekybos tinklas taip pat pranešė pradėjęs vykdyti sandėlio darbuotojų prevencinius tyrimus – tiriami visi vieno iš Kirtimuose esančio sandėlio darbuotojai, skirtingų sandėlių apsaugos darbuotojai bei bendrovės darbuotojai, gyvenantys Rūdiškėse ir Onuškyje.

Darbuotojų tyrimus žada apmokėti bendrovė.

„Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė sakė, kad testavimas vyks šią savaitę, bus tiriama daugiau nei 200 darbuotojų.

„Jis vyks šią ir kitą savaitę, iš viso bus ištirta daugiau nei 200 darbuotojų. Šio proceso metu bendradarbiaujame su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, o apie rezultatus operatyviai informuosime visuomenę“, – teigė prekybos tinklo atstovė.

Apsaugos darbuotojas, kuriam virusas patvirtintas liepos 15 dieną, saviizoliacijos laikėsi nuo liepos 7 dienos. Kiti du artimą kontaktą turėję jo kolegos šiuo metu taip pat yra saviizoliacijoje ir registruojasi tyrimui.

Prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje išmokas gaus dabartiniai bei naujai „Maximoje“ įsidarbinsiantys asmenys.

redakcija@bns.lt, +370 5 205 85 31, Lietuvos naujienų skyrius

Rodyti: