Spaudos konferencijos

Jauki ir patogi BNS spaudos konferencijų salė yra pritaikyta specifiniams televizijos operatorių, fotografų, radijo korespondentų bei žurnalistų poreikiams. Savo žodį visuomenei ir žiniasklaidai agentūroje BNS taria Lietuvos ir užsienio vadovai, verslo struktūrų, įvairių politinių partijų atstovai, diplomatai, visuomeninės organizacijos, pilietinių akcijų organizatoriai, kultūros veikėjai.

Pirmąją spaudos konferenciją, sulaukusią išskirtinio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio, BNS biure 1999-ųjų gruodį surengė nepriklausomas auditorius Juozas Kabašinskas, pristatęs visuomenei savo atlikto viešai paskelbtų Seimo narių turto ir pajamų deklaracijų tyrimo išvadas.

Nuo to laiko, kai BNS pasiūlė šią galimybę Lietuvos ir užsienio visuomenės atstovams, agentūroje surengta daugiau kaip du tūkstančiai spaudos konferencijų.

SALĖS NUOMOS SĄLYGOS

Paslaugos pobūdis Įkainis
(PVM neįskaičiuotas)
Paslaugos aprašymas
Konferencijų salės nuoma 200 €
Į konferencijų salės nuomos kainą įskaičiuota:
• kvietimo į konferenciją išplatinimas žiniasklaidai;
• galimybė naudotis plačiaekraniu televizoriumi ir rodyti vaizdo medžiagą;
• kava, arbata, mineralinis vanduo;
• vardinių kortelių atspausdinimas;
• organizatorių parengto pranešimo spaudai paskelbimas BNS Spaudos centre.
• konferencijos garso įrašas (apie įrašo poreikį būtina informuoti prieš renginį).
Salės nuomos laikas - 1 valanda. Rezervuojant salę ilgesniam laikui, kaina derinama atskiru susitarimu.
Tiesioginės transliacijos organizavimas   Tiesioginės spaudos konferencijos transliacijos techninis realizavimas (filmavimas, techninis palaikymas)
300 € Filmavimas 1 kamera
600 € Filmavimas 2 kameromis
800 € Filmavimas 3 kameromis
Profesionalios nuotraukos 45 € Skaitmeninės .gif, .jpg formato nuotraukos. 12-25 nuotraukų serija.
Vaizdo įrašas 100 €

200 €
Neredaguotas spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

Profesionaliai suredaguotas vaizdo įrašas.
Žiniasklaidos stebėsena 79 € Spaudos konferecijos atgarsių žiniasklaidoje (spaudoje, televizijos ir radijo žinių laidose, interneto portaluose) stebėsena. Stebėsenos trukmė - 2 savaitės. Stebėsenos ataskaitos siunčiamos el.paštu kiekvieną darbo dieną.
Užkandžiai 20 € Sausainių ir saldainių rinkinys.

Salės rezervaciją galima atšaukti ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatomo renginio. Neatšaukus rezervacijos nurodytu terminu, mokestis už salės nuomą imamas net ir tuo atveju, jei numatomas renginys neįvyksta.

Primename, kad visų žiniasklaidos priemonių (taip pat ir naujienų agentūros BNS) redakcijos savarankiškai sprendžia dėl savo žurnalistų dalyvavimo spaudos konferencijose.

Naujas BNS konferencijų salės adresas:

Saltoniškių g. 9 B, LT-08105 Vilnius

Verslo centro "LINK" 5 aukštas

Visais klausimais, susijusiais su BNS spaudos konferencijų salės nuoma, prašome kreiptis adresu pardavimai@bns.lt arba susisiekti telefonu (8-5) 205 85 01.