Spaudos konferencijos

Jauki ir patogi BNS spaudos konferencijų salė yra pritaikyta specifiniams televizijos operatorių, fotografų, radijo korespondentų bei žurnalistų poreikiams. Savo žodį visuomenei ir žiniasklaidai agentūroje BNS taria Lietuvos ir užsienio vadovai, verslo struktūrų, įvairių politinių partijų atstovai, diplomatai, visuomeninės organizacijos, pilietinių akcijų organizatoriai, kultūros veikėjai.

Pirmąją spaudos konferenciją, sulaukusią išskirtinio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio, BNS biure 1999-ųjų gruodį surengė nepriklausomas auditorius Juozas Kabašinskas, pristatęs visuomenei savo atlikto viešai paskelbtų Seimo narių turto ir pajamų deklaracijų tyrimo išvadas.

Nuo to laiko, kai BNS pasiūlė šią galimybę Lietuvos ir užsienio visuomenės atstovams, agentūroje surengta daugiau kaip du tūkstančiai spaudos konferencijų.

SALĖS NUOMOS SĄLYGOS

Paslaugos pobūdis Įkainis
(PVM neįskaičiuotas)
Paslaugos aprašymas
Konferencijų salės nuoma 200 €
Į konferencijų salės nuomos kainą įskaičiuota:
• kvietimo į konferenciją išplatinimas žiniasklaidai;
• galimybė naudotis plačiaekraniu televizoriumi ir rodyti vaizdo medžiagą;
• kava, arbata, mineralinis vanduo;
• vardinių kortelių atspausdinimas;
• organizatorių parengto pranešimo spaudai paskelbimas BNS Spaudos centre.
Salės nuomos laikas - 1 valanda. Rezervuojant salę ilgesniam laikui, kaina derinama atskiru susitarimu.
Tiesioginė transliacija 500 € Tiesioginė spaudos konferencijos transliacija BNS tinklapyje bei naujienų portale www.15min.lt (transliacija portale matoma pagrindinio puslapio viršutinėje dalyje, ne žemiau kaip šeštoje turinio eilutėje).
Profesionalios nuotraukos 100 € Skaitmeninės .gif, .jpg formato nuotraukos. 12-25 nuotraukų serija. 
Vaizdo įrašas 100 €

200 €
Neredaguotas spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

Profesionaliai suredaguotas vaizdo įrašas.
Žiniasklaidos stebėsena 100 € Spaudos konferecijos atgarsių žiniasklaidoje (spaudoje, televizijos ir radijo žinių laidose, interneto portaluose) stebėsena. Stebėsenos trukmė - 2 savaitės. Stebėsenos ataskaitos siunčiamos el.paštu kiekvieną dieną.

Salės rezervaciją galima atšaukti ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatomo renginio. Neatšaukus rezervacijos nurodytu terminu, mokestis už salės nuomą imamas net ir tuo atveju, jei numatomas renginys neįvyksta.

Primename, kad visų žiniasklaidos priemonių (taip pat ir naujienų agentūros BNS) redakcijos savarankiškai sprendžia dėl savo žurnalistų dalyvavimo spaudos konferencijose.

Naujas BNS konferencijų salės adresas:

Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius

Prekybos centro „Panorama“ Verslo centro 3 aukštas

Vaizdo nuorodos, kaip atvykti automobiliu: https://www.youtube.com/watch?v=RYeisyHQF0I

Vaizdo nuorodos, kaip atvykti viešuoju transportu ar pėstute: https://www.youtube.com/watch?v=71jS_fQsNAM

Visais klausimais, susijusiais su BNS spaudos konferencijų salės nuoma, prašome kreiptis adresu pardavimai@bns.lt arba susisiekti telefonu (8-5) 205 85 01.