Visos filmavimo ir transliacijų paslaugos iš vienų rankų

Įvairaus formato tiesioginės transliacijos

Nestandartiniai filmavimo ir transliacijų sprendimai

Aukštos kokybės įranga, patyrę specialistai

Bendradarbiaujame su ZoomTV

Virtualių renginių transliacijos

Galime padėti įgyvendinti virtualius seminarus, konferencijas, diskusijas, mokymus ir kitus renginius, paversdami juos profesionaliomis transliacijomis. Integruojame prezentacijas ir vaizdo pokalbius iš Zoom, Ms Teams ar kitų programų.

Hibridinių renginių transliacijos

Jei norite perkelti renginį ar įprastinę veiklą į virtualią erdvę ir nežinote nuo ko pradėti, patyrusių specialistų komanda pasirūpins pilnu profesionaliu renginio techniniu įgyvendinimu. Visi sprendimai adaptuoti individualiai Jūsų renginiui. Gausi aukštos kokybės TV, garso ir kitos įrangos bazė.

Konferencijų ir seminarų transliacijos

Organizatoriams užtikriname kokybišką filmavimą, transliaciją ir jos įrašą, signalo perdavimą į ekranus, taip pat galime vienu metu transliuoti į keletą skirtingų platformų pavyzdžiui Youtube ir Facebook.

Profesionalios Facebook transliacijos

Profesionalus požiūris ir stipri techninė bazė, kuri visiškai atitinka ir televizijų standartus, leidžia užtikrinti aukštos kokybės Facebook transliacijas, įgyvendinti nestandartinius sprendimus transliacijų metu, suteikia kūrybinę laisvę ir garantuoja kokybišką rezultatą.

Nestandartiniai transliacijų sprendimai

Sprendimai parenkami kiekvienam konkrečiam atvejui individualiai. Bevielės kameros, 360 live transliacija, laiko matavimo įrenginių ir kitų duomenų atvaizdavimas realiu laiku ir kt.

contact

Ingrida Kareivienė

Pardavimų vadovė

+370 5 2058503

[email protected]