2021.10.13 17:21 |Kategorija:  Cover news with delay

Meksikos Ramiojo vandenyno pakrantę pasiekė uraganas „Pamela“

Meksikas, spalio 13 d. (AP-BNS). Meksikos Ramiojo vandenyno pakrantės dalį, esančią į šiaurę nuo Masatlano uostamiesčio, trečiadienį pasiekė uraganas „Pamela“, atnešęs į miestą smarkius vėjus ir lietų.

Audra vėl sustiprėjo iki uragano prieš smogdama pakrantės ruožui, esančiam už 65 km į šiaurę nuo Masatlano. Šis miestas taip pat yra meksikiečių turistų pamėgtas kurortas.

JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC) pranešė, kad „Pamela“ didžiausias vėjo greitis sausumoje buvo apie 120 km val. per val., tačiau tikimasi, kad slinkdama į šalies gilumą stichija greitai susilps.

Uraganas judėjo į šiaurės rytus 22 km per val. greičiu, o jo liekanos iki ketvirtadienio gali priartėti prie Teksaso.

NHC įspėjo, kad paveiktai zonai gresia žmonių gyvybėms pavojingos štorminės patvankos, staigūs potvyniai ir smarkūs vėjai.

Prognozuojama, kad praūždama virš Meksikos „Pamela“ susilpnės. Trečiadienio pabaigoje arba ketvirtadienį stichija gali priartėti prie Teksaso sienos susilpnėjusi iki atogrąžų depresijos arba jos liekanų. Centras nurodė, kad audros liekanos gali atnešti smarkias liūtis į centrinę Teksaso dalį ir Oklahomos pietryčius.

Redaktorius Raimondas Čiuplys

redakcija@bns.lt, Užsienio naujienų skyrius

Rodyti: