2020.08.01 08:15 |Kategorija:  Cover news with delay

Jungtinėse Valstijose per parą mirė 1,4 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių

Vašingtonas, rugpjūčio 1 d. (AFP-BNS). Jungtinėse Valstijose per parą užregistruotos 1 442 naujuoju koronavirusu užsikrėtusių žmonių mirtys, rodo penktadienį 20 val. 30 min. vietos (šeštadienį 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) universiteto paskelbti duomenys.

Baltimorėje įsikūręs universitetas pažymėjo, kad JAV jau ketvirtą dieną iš eilės fiksuojama daugiau kaip 1,2 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių mirčių.

Jungtinėse Valstijose, labiausiai nuo šios pandemijos nukentėjusioje šalyje, koronavirusinė infekcija COVID-19 pareikalavo iš viso 153 268 žmonių gyvybių.

Per parą iki penktadienio vakaru užregistruoti dar 69 tūkst. užsikrėtimo koronavirusu atvejų, o nuo pandemijos pradžios jų bendras skaičius viršijo 4,5 milijono. Mažiausiai 1,4 mln. šių pacientų jau yra pasveikę.

Penktadienį sveikatos apsaugos tarnybos pranešė, kad šimtai vaikų praeitą mėnesį užsikrėtė koronavirusu vienoje vasaros stovykloje Džordžijos valstijojse. Tai buvo dar vienas įrodymas, kad nepilnamečiai gali tiek užsikrėsti šiuo virusu, tiek jį platinti.

Redaktorius Raimondas Čiuplys

redakcija@bns.lt, Užsienio naujienų skyrius

Rodyti: