2014.11.27 16:11 |Kategorija:  SC - Pranešimai spaudai

Laidoje „Valanda su Rūta“ atviras prisipažinimas: „Tapsiu barakuda, kad išsigelbėčiau nuo skurdo“

Ketvirtadienio vakarą LNK laidoje "Valanda su Rūta" - itin aštri diskusija. Kaip pasikeis mūsų visų gyvenimas po sausio 1 d., kai oficialia Lietuvos valiuta taps euras? Ar tikrai lietuva taps skurdžiausia Europos Sąjungos nare? Ar kylančios kainos paskatins kelti ir atlyginimus bei pensijas?

 

Laidoje dalyvavęs penkių vaikų tėtis Rimantas Stundžia pasakojo, kad jau dabar vos suduria galą su galu. Vyras, dėl sužalotos rankos negali susirasti darbo, o žmona namuose augina penkias atžalas. "Mūsų šeimos pajamos nesiekia 1800 litų. Kaip man už tiek išlaikyti namus, vaikus? Kaip Kalėdų stalą suruošti?", - piktinosi Rimantas.

 

Kita laidos viešnia, žinoma humoristė Laima Tamulytė arba kitaip žinoma kaip Mama Rock'n'Roll tiesiai šviesiai rėžė laidoje susirinkusiems politikams: "Man gėda, kad mano mama ir kiti Lietuvos pensininkai turi krapštyti paskutinius litus, kad galėtų pavalgyti ar susimokėti už šildymą. "Moteris nesitvardė išgirdusi ekonomisto Nerijaus Mačiulio žodžius, kad nėra ko panikuoti, kainos nekyla ir nekils. "Ką jūs sakote? Aš kiekvieną dieną einu į parduotuvę, lankausi turguje. Kainos auga kaip ant mielių!", - šaukė Laima.

 

Buvusi televizijos laidų vedėja Aurelija Grabštienė prisipažino, kad gyvena... oru! Moteris neturi darbo, negauna pajamų, tačiau vien už šildymą tenka mokėti po 750lt. "Jeigu ne mano sūnus, kuris padeda finansiškai, aš tikrai nepragyvenčiau. Man net pensija nepriklauso, nes kone visą gyvenimą dirbau pagal patentą ir individualią veiklą", - skundėsi moteris. Ji pasakojo, kad turi galimybę važiuoti gyventi į Olandiją, kur jos laukia pasiturintis širdies draugas. Tiesa, Aurelijai jis atrodo kiek per senas, mat yra keleriais metais už ją vyresnis. Aurelija vis dar ieško jaunesnio vyro. "Juokas juokais, bet dėl euro įvedimo man turbūt reikės tapti barakuda, nes kitaip neišgyvensiu", - šmaikštavo A.Grabštienė.

 

Garsus žurnalistas Žilvinas Pekarskas į studiją atsinešė šūsnį įrodymų, kad verslininkai, artėjant euro įvedimui, elgiasi nesąžiningai - kelia kainas.  Kaip į tai sureagavo laidoje dalyvavęs Seimo narys Remigijus Žemaitaitis? Kaip lietuvius ramino ekonomistas Nerijus Mačiulis? Ką 2500 litų pensiją gaunantis pensininkas Albertas Mėgelaitis patars skurstantiems tautiečiams? Atsakymai jau šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val. LNK laidoje "Valanda su Rūta".

 

 

Gediminas Malaškevičius
LNK atstovas spaudai
LNK TV
8 5 243 10 53
[email protected]

Tai yra pranešimas spaudai, už kurio turinį BNS neatsako.

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Penktadienis, kovo 29

2024.03.29 06:35
Užsienio naujienos 2024.03.29 06:35
2024.03.29 05:05
Įvairenybės, kultūra 2024.03.29 05:05

Ketvirtadienis, kovo 28

2024.03.28 16:57
Užsienio naujienos 2024.03.28 16:57
2024.03.28 16:00
Lietuvos politika 2024.03.28 16:00
2024.03.28 14:35
Lietuvos politika 2024.03.28 14:35