2014.10.24 15:34 |Kategorija:  SC - Pranešimai spaudai

Prezidentas Valdas Adamkus - aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ garbės globėjas

Šių metų spalį prasidėjusi socialinė-aplinkai tausoti skirta kampanija „Aš galvoju“ sulaukė malonaus Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus dėmesio, kuris tapo šios kampanijos garbės globėju.

Visuomenėje vis dažniau eskaluojamos asmeninio žmonių įsitraukimo trūkumo ir abejingumo gamtai problemos, paskatino garsius Lietuvos žmones prisijungti prie aplinkosauginius principus skleidžiančios kampanijos. Savo palaikymą šiai kampanijai išreiškė ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, kuris tapo oficialiu šios iniciatyvos globėju.

„Didelė garbė sulaukti Prezidento palaikymo šioje kampanijoje. Esame dėkingi už pasitikėjimą bei tikimės, kad šis žingsnis paskatins neabejingus gamtai ir iniciatyvius visuomenės narius dar akyviau prisijungti prie šios kampanijos. Žinant, jog Jo Ekscelencijos profesinė veikla daug metų yra susijusi su aplinkos apsauga, sprendimas tapti šios iniciatyvos globėju mums itin svarbus – tiek ekspertiniame, tiek ir vertybiniame lygmenyje“, - teigė kampanijos koordinatorė Lina Sadovskytė.

Kampanijos kertinis akmuo – žmonių atsakomybės ir sąmoningumo ugdymas. Visuomenė skatinama galvoti apie savo veiksmų ir sprendimų pasekmes, būti atsakingais ir aplinką tausojančiais piliečiais.

Projektu siekiama ne tik paviešinti pačias geriausias jau įgyvendintas aplinkosaugines praktikas ir pagerbti tuos, kurie jas įgyvendino, bet  ir suteikti galimybę užgimti naujoms gražioms iniciatyvoms paremiant jų įgyvendinimą.

Kampanijoje gali dalyvauti visi aktyvūs piliečiai pavieniui ir grupėmis. Kampanijos „Aš galvoju“ organizatoriai džiaugiasi, kad jau sulaukė nemažai puikių tiek įgyvendintų, tiek planuojamų įgyvendinti aplinką tausoti skatinančių iniciatyvų.

Visus, kurie palaiko šią aplinkosauginę kampaniją, organizatoriai kartu su garsiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis, kviečia į 4 didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojamus koncertus, kurių metu skambės gražiausios Rondo, choro „Božolė“, Merūno Vitulskio, grupių „Pikaso“, „Pop Ladies“, „69 danguje“ gerai žinomos ir specialiai šiai kampanijai paruoštos dainos.

Kampanijos simboliu tapo poeto Gintaro Patacko parašytu tekstu paremtas muzikinis kūrinys „Aš galvoju“.

http://www.youtube.com/watch?v=ZODsD6ZvXf8

 

Audronė Viliūtė
Komunikacijos projektų vadovė
VšĮ "Pakuočių tvarkymo organizacija"
+37061010784
[email protected]

Tai yra pranešimas spaudai, už kurio turinį BNS neatsako.

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Trečiadienis, balandžio 17

2024.04.17 21:01
Užsienio naujienos 2024.04.17 21:01
2024.04.17 20:46
Užsienio naujienos 2024.04.17 20:46
2024.04.17 16:19
Lietuvos politika 2024.04.17 16:19
2024.04.17 16:03
Lietuvos politika 2024.04.17 16:03
2024.04.17 13:48
Lietuvos politika 2024.04.17 13:48
2024.04.17 12:01
Užsienio naujienos 2024.04.17 12:01