2014.10.01 10:12 |Kategorija:  SC - Pranešimai spaudai

Pramogų pasaulio naujienos: A. Rimiškis siejamas su kalėjimu, E. Straleckaitę persekiojo maniakas?

Jau šįvakar žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams. Šį kartą aktoriai ir egzamino žvaigždėms kūrėjai Audrius Bružas, Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas išbandymą surengė profesionaliai šokėjai, projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusiai, projektą „Šuolis“ laimėjusiai Eglei Straleckaitei ir dainininkui Andriui Rimiškiui.

 

Kaip jau ne kartą minėjo laidos kūrėjai, prieš pusę metų buvo paskleistas mitas, jog viena Holivude dirbanti Danijos kino kompanija kuria keletą filmų ir Lietuvoje organizuoja didžiulę aktorių atranką. Kaip ir daugelis žinomų žmonių, taip ir Eglė su Andriumi nė neįtarė apie laukiančias „Aš – kino žvaigždė“ kūrėjų pinkles.

 

E. Straleckaitei laidos kūrėjai parinko maniako persekiojamos merginos vaidmenį. Neįtardama, jog visa tai apgaulė, Eglė kruopščiai išmoko tekstą, o atrankos aikštelėje puikiai atliko gautą vaidmenį. Laidos režisieriai, matydami, jog šokėja trokšta gauti vaidmenį filme, nepraleido progos sukurti provokuojančių situacijų, provokuodami merginą išeiti iš savo komforto zonos.

 

Atliekant apšilimo pratimus, E. Straleckaitei nesisekė išreikšti pykčio. Paklausus, ar mergina apskritai moka pykti, Eglė atsakė, jog paprastai užtenka jos pikto žvilgsnio. Beje, vėliau mergina jį pademonstravo įkyriai ją provokuoti bandančiam M. Nedzinskui.

 

Tuo tarpu dainininką A. Rimiškį „Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai pakvietė į kriminalinės dramos apie Lukiškių kalėjimą aktorių atranką. Žinomas vyras labai nustebo sužinojęs, jog pretenduoja į pagrindinį vaidmenį filme, ir nekantravo savo aktorinius gabumus parodyti atrankos režisieriams.

 

Andrius turėjo įsilieti į kriminalinio pasaulio aplinką ir suvaidinti kelis skirtingus herojus – kalėjimo „zeką“, „vėrchą“ bei policininką. Nors dažnai matėsi dainininko veide įtampa ir jaudulys, jis klusniai vykdė režisierių prašymus ir kartais darė net iš pirmo žvilgsnio labai neadekvačius dalykus. Atrankoje kriminalinės dramos veiksmas pavirto į komišką kovos sceną su kardais, vokiečių kareivių šalmais, automatais ir kitais rekvizitais. Kūrybinės grupės nariai plyšo iš juoko vienareikšmiškai sutikdami, kad A. Rimiškis tapo vienu linksmiausių pričiuptų laidos herojų.

 

Kaip viskas vyko, TV3 žiūrovai pamatys jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. laidoje „Aš – kino žvaigždė“.

 „Aš – kino žvaigždė“ – trečiadieniais 21.00 val. per TV3!

Erika Vyšniauskaitė
Komunikacijos projektų vadovė
UAB "TELE 3"
+370 5 2030182
[email protected]

Tai yra pranešimas spaudai, už kurio turinį BNS neatsako.

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Ketvirtadienis, balandžio 25

2024.04.25 19:50
Užsienio naujienos 2024.04.25 19:50
2024.04.25 19:20
Užsienio naujienos 2024.04.25 19:20
2024.04.25 17:21
Užsienio naujienos 2024.04.25 17:21
2024.04.25 14:48
Lietuvos politika 2024.04.25 14:48
2024.04.25 14:38
Įvairenybės, kultūra 2024.04.25 14:38