2017.01.16 20:11 |Kategorija:  SC - Pranešimai spaudai

Tai yra pranešimas spaudai, už kurio turinį BNS neatsako.

Populiaraus gėrimo mėgėjus vilios unikalaus dizaino buteliu

„Fanta“ padarė tai, ko dar niekas nebuvo sugalvojęs – pirmą kartą pasaulyje gėrimą išpilstė į asimetriškos formos buteliukus, kurie jau atkeliavo ir į Lietuvos parduotuvių lentynas. Vienu ypu mėgstamiausio Baltijos šalyse apelsinų gėrimo gamintojai pakeitė ir logotipo dizainą bei atnaujino klasikinį „Fantos“ receptą, kad gėrimas būtų dar gaivesnis.

„Būdami Baltijos šalių rinkoje beveik 38 metus, mes nuolat ieškome naujovių. Šis patobulintas produktas ir jo pakuotė yra tai, kam pastaruoju metu skyrėme ypatingą dėmesį, atsižvelgdami į vartotojų poreikius bei konkurenciją rinkoje. Tikimės, kad pirkėjams patiks atnaujintas „Fantos“ skonis, kuriame – daugiau sulčių, o žaismingai persukta buteliuko forma pakels nuotaiką“, – sako Ieva Matulaitienė, „Coca-Cola“ vadovė Baltijos šalims.

Atnaujintas prekės ženklas

„Fanta“ sako prekės ženklo nekeitė 8 metus, tačiau naujas energingesnis ir linksmesnis gėrimo įvaizdis paskatino ieškoti naujovių.

Aptakų ženklo šriftą pakeitė aštrios, kampuotos raidės, pabrėžiančios naują produkto etapą. Pakeistas logotipas iš įprastos vietos pakuotės apačioje perkeltas į viršų, kad būtų lengviau pastebimas.

Unikalaus dizaino butelis

Naujo prekės ženklo įkvėptas butelio dizainas tapo sudėtinga užduotimi. Pasak „Coca-Cola“ plastiko pakuočių eksperto Rogerio Moore, išgauti tokią gėrimo formą, kokia ji yra dabar, buvo iššūkis net labiausiai patyrusiems inžinieriams.

Sukurti asimetrinės formos butelį – techniškai sudėtingas, kompleksiškas sumanymas, kurio niekas iki šiol nebuvo įgyvendinęs. Didžiausias iššūkis buvo padaryti taip, kad persuktas buteliukas, pripildytas gėrimo, stovėtų stabiliai.

„Manau, kad sukurti tai, kas patraukia akį parduotuvės lentynoje, yra tikras iššūkis. Šis butelis – pirmasis svarbus žingsnis kuriant asimetriškas gėrimų pakuotes. Jis įkvėps dar įspūdingesnes inovacijas“, – sakė R. Moore.

Apelsinų „Fanta“ Baltijos šalyse pasirodė 1979 metais. Šiuo metu regione parduodama apie 13 milijonų gėrimo butelių per metus. Atnaujinto skonio ir išvaizdos „Fanta“ jau pristatyta Lenkijoje, Italijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Maltoje, Suomijoje, o nuo šiol – ir Baltijos šalyse.

Apie Fanta

„Fanta“ – antrasis seniausiai gaminamas kompanijos „Coca-Cola“ gėrimas ir antras pagal dydį šios kompanijos prekės ženklas už Amerikos ribų, kurio suvartojama daugiau nei 130 milijonų vienetų per dieną visame pasaulyje. Daugiau nei 100 skonių „Fanta“ prekiaujama daugiau 180 šalių. Prieš 76 metus Vokietijoje pristatyto gaiviojo gėrimo „Fanta“ pavadinimas kilęs iš vokiško žodžio „Fantastisch“, reiškiančio „fantastiška“ arba „fenomenalus“. Populiariausia iš visų skonių, originali apelsinų „Fanta“, pasirodė 1955 metais Italijoje, Neapolyje. Gėrimo butelį sukūrė garsus dizaineris Raymond Loewy. 2000-aisiais pasirodęs išskirtinės įlenktos formos plastikinis „Fanta“ butelis lengvai atpažįstamas iki šiol.

Apie bendrovę „Coca-Cola“

Didžiausia pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ kompanija siūlo per 500 gazuotų ir negazuotų gaiviųjų gėrimų prekės ženklų. „Coca-Cola“ prekės ženklų vertė – 20 milijardų JAV dolerių. Jame svarbiausią vietą užima populiariausias pasaulyje prekės ženklas „Coca-Cola“. Taip pat tokie prekės ženklai kaip „Diet Coke“, „Fanta“, „Sprite“, „Coca-Cola Zero“, „vitaminwater“, „Powerade“, „Minute Maid“, „Simply“, „Georgia”, „Dasani“, „Fuze tea“ ir „Del Valle“. „Coca-Cola“ yra didžiausias pasaulyje gazuotų gėrimų, paruoštos vartoti kavos, sulčių ir sulčių gėrimų tiekėjas. Didžiausios pasaulyje platinimo sistemos dėka, daugiau kaip 200 šalių gyvenantys vartotojai per parą suvartoja apie 1,9 milijardo vienetų kompanijos gaminamos produkcijos. Įsipareigojusi kurti tvarias bendruomenes, kompanija siekia maksimaliai sumažinti jos veiklos gamtoje paliekamą pėdsaką – palaiko aktyvią, sveiką gyvenseną, kuria saugią ir visapusišką darbo aplinką, ir skatina šalių, kuriose veikia, ekonomiką. Kartu su išpilstytojais ir daugiau kaip 700 tūkst. sistemos partnerių, „Coca-Cola“ yra didžiausių pasaulyje privačių darbdavių dešimtuke.

Daugiau apie kompaniją: www.coca-colacompany.com, „Twitter“: twitter.com/CocaColaCo; Blogas: www.coca-colablog.com; „LinkedIn“: www.linkedin.com/company/the-coca-cola-company.

Erika Paulauskė
Projektų vadovė
VRP Hill+Knowlton Strategies
862512249
erika@fabula.lt

Tai yra pranešimas spaudai, už kurio turinį BNS neatsako.

Rodyti: 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

Pirmadienis, sausio 16

2017.01.16 18:31
Įvairenybės, kultūra 2017.01.16 18:31
2017.01.16 14:06
Lietuvos politika 2017.01.16 14:06
2017.01.16 13:56
Lietuvos politika 2017.01.16 13:56
2017.01.16 13:43
Lietuvos politika 2017.01.16 13:43
1 2 3 4 5
 

Sekite mus Twitter