„R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskai pasiūlė nemokamą internetą

Nuo rugsėjo vidurio „R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskai savo pirkėjams suteikė galimybę nemokamai naudotis internetu. Spartus bevielis interneto ryšys veikia visuose 30 „R-Kiosk“ ir 217 „Lietuvos spaudos“ kioskų, juo galima naudotis be apribojimų, kioskų darbo valandomis. Tokiu būdu Lietuvoje atsirado beveik pustrečio šimto naujų vietų, kuriose internetas yra nemokamas. 

„Pasiūlydami šią paslaugą siekiame, kad „R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskai taptų ne tik greito apsipirkimo, bet ir miestų gyventojų susibūrimo, bendravimo vieta. Jau dabar pastebime, kad dažnas pirkėjas nepaleidžia iš rankų mobiliojo įrenginio, todėl net neabejoju, kad nemokamo interneto paslauga bus aktuali daugeliui“, - sakė „R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskų tinklą valdančios „Reitan Convenience Lithuania“ generalinis direktorius Rems Razums.  Jo teigimu, daugiausiai dėmesio ši nemokama paslauga turėtų sulaukti moksleivių ir studentų tarpe, todėl jos pristatymas neatsitiktinai sutapo su mokslo metų pradžia.

 Nuo rugsėjo 24 d., visi „R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ kioskų pirkėjai gali ne tik patogiai ir paprastai naudotis nemokamu bevieliu internetu, bet ir užmegzti naujas pažintis ar sutvirtinti esamas. Tai padaryti galima sudalyvaujant specialiame „R-Kiosk“ ir „Lietuvos spaudos“ žaidime „Pakviesk draugus kavos“. Tereikia nusifotografuoti save prie pasirinkto kiosko, naudojantis nemokamu bevieliu internetu patalpinti savo nuotrauką „Facebook“ svetainėje „Kioskų lyga“ ir pažymėti, kurią dieną bei prie kurio „R-Kiosk“ arba „Lietuvos spaudos“ kiosko kviečiate atvykti draugus ar žmones, norinčius su jumis susitikti ir pabendrauti.

Nurodytą dieną prie kiosko susirinkę draugai nuo 12.00 iki 14.00 val. galės įsigyti kavos su ypač didele nuolaida, o didžiausią draugų būrį sukvietę ir įamžinę žaidimo dalyviai akcijos pabaigoje bus įvertinti specialiais prizais – „PENN“ kuprinėmis ir kamuoliais. Akcija vyks iki spalio 24 d.

„Reitan Convenience AS“ yra pirmaujantis greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių bei spaudos platinimo tinklas Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Lietuvoje bendrovė valdo 217 „Lietuvos spaudos“ ir 30 „R-Kiosk“ prekybos vietų. Jai priklauso „7-Eleven“prekės ženklais žymimos prekybos vietos Skandinavijos valstybėse, „Pressbyran“ Švedijoje taip pat „Narvesen“ Norvegijoje ir Latvijoje. Iš viso grupė valdo apie 3000 prekybos vietų. 

Daugiau informacijos
UAB „Reitan Convenience Lithuania“
Tel.: +370 240 1502
El. paštas: bendras@reitan.lt

Rodyti: