2017.10.12 14:57 |Kategorija:  Cover news with delay
AFP-Scanpix nuotr.

Buvęs Estijos premjeras Taavi Roivas prisipažino dėl nederamo elgesio

Talinas, spalio 12 d. (BNS). Buvęs Estijos premjeras Taavi Roivas (Tavis Reivas) ketvirtadienį paskelbė pareiškimą, kuriame prisipažįsta dėl nederamo elgesio su nepažįstama moterimi per neseniai įvykusią kelionę į Pietryčių Aziją ir atsiprašo visuomenės bei šeimos.

„Šiandien žiniasklaidos paskelbtuose straipsniuose, be kitų dalykų, man pateikta kaltinimų nederamu elgesiu per neseniai įvykusį apsilankymą Singapūre ir Malaizijoje, – sakoma T. Roivas pareiškime. – Tiesa, kad viena toje šventėje dalyvavusi moteris turėjo pretenzijų dėl mano elgesio ir aš nuoširdžiai apgailestauju, jei įžeidžiau kieno nors jausmus. Aš asmeniškai susitikau su ta moterimi, atsiprašiau jos ir išsprendžiau nesusipratimą.“

„Nors skirtingų šalių prisiminimai apie incidentą nėra identiški, tai nemenkina fakto, kad kai kurie žmonės per tą renginį pasijuto blogai. Aš dar kartą ir savo, ir visos delegacijos vardu atsiprašau visų, kurie pasijuto blogai dėl to, kas įvyko šventėje. Aš taip pat atsiprašau savo žmonos ir vaikų, kuriuos tai neišvengiamai įskaudino“, – sakė T. Roivas.

„Mes sutarėme su suinteresuotomis šalimis, kad nepalaikysime spėlionių dėl vardų ar straipsnyje aprašytų įvykių ir aš gerbiu šį susitarimą“, – pridūrė jis.

Dienraštis „Eesti Paevaleht“ ketvirtadienį pranešė, kad Verslo plėtros fondo (EAS) oficialios delegacijos nariai rugsėjo pabaigoje Malaizijoje surengė šventę, per kurią esą būta nederamo elgesio. Delegacijoje buvo ir parlamento pirmininko pavaduotojas T. Roivas.

Jo žmona Luisa, kurį vyrą kelionėje į Pietryčių Aziją lydėjo savo sąskaita, delegacijai lankantis Malaizijoje atostogavo Balio saloje, rašė „Eesti Paevaleht“.

[email protected], +370 5 205 8525 – Užsienio naujienų skyrius

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Penktadienis, balandžio 19

2024.04.19 18:43
Užsienio naujienos 2024.04.19 18:43
2024.04.19 15:04
Lietuvos politika 2024.04.19 15:04
2024.04.19 14:05
Užsienio naujienos 2024.04.19 14:05
2024.04.19 11:45
Užsienio naujienos 2024.04.19 11:45