2017.06.01 08:39 |Kategorija:  Cover news with delay

S.Skvernelis: mokesčių reforma negali būti atidėliojama

Vilnius, birželio 1 d. (BNS). Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad siekiant spręsti socialinės atskirties ir pajamų nelygybės problemą, Vyriausybės parengta mokesčių sistemos pertvarka negali būti atidėliojama.

„Kol kas nei viena (valdančiųjų - BNS) reforma nieko nenunešė, vyksta pakankamai karštos ir aštrios diskusijos, kaip ir turi būti. Juo labiau, kad palietėme tas temas, kurios buvo ilgą laiką neliestos, ir sprendžiame tuos klausimus, kuriuos būtina spręsti. Mes neturime laiko pauzėms ar nieko nedaryti“, - ketvirtadienį interviu Žinių radijui sakė ministras pirmininkas.

Anot jo, Finansų ministerijos parengta ir penktadienį viešai pristatoma mokesčių reforma bus orientuota į socialinės atskirties mažinima bei investicinės aplinkos gerinimą.

„Jei norime, kad nebūtume ten, kur esame pagal BVP perskirstymą biudžete, pagal socialinę atskirtį, pagal mažiausiai uždirbančių asmenų mokestinę naštą ir atotrūkį tarp daugiausiai ir mažiausiai uždirbančių asmenų, mes turime tobulinti mokesčių sistemą, mes turime remti ir skatinti šeimas. Penktadienį paskelbsime sumas, kurios skiriamos ir numatomos  2018 metais šių klausimų sprendimui, tos sumos tikrai įspūdingos ir nei vienais metais tokio masto klausimai nebuvo sprendžiami“, - kalbėjo S.Skvernelis.

Trečiadienį valdančiosios koalicijos partneriams - „valstiečiams“ ir socialdemokratams - buvo pristatytos mokesčių reformos gairės. Kol kas konkretūs pasiūlymai oficialiai neatskleidžiami, tą ketinama padaryti penktadienį.

verslas@bns.lt, +370 5 205 8521 - Verslo naujienų skyrius

Rodyti: 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

1 2 3 4 5