2015.07.02 12:50 |Kategorija:  Cover news with delay

Vilniaus liberalai pašalino iš frakcijos internete besikeikusį britą M.A.Haroldą

Vilnius, liepos 2 d. (BNS). Lietuvą socialiniame tinkle iškeikęs Vilniaus savivaldybės tarybos narys britas Markas Adamas Haroldas pašalintas iš savivaldybės Liberalų sąjūdžio frakcijos.

„Frakcija nusprendė šalinti M.A.Haroldą iš frakcijos, nes jo elgesys yra neprideramas politikui ir parodyta nepagarba Lietuvos žmonėms niekaip nesuderinama nei su tarybos nario pareigomis, nei su Liberalų sąjūdžio vertybėmis ir moralės normomis“, - žurnalistams Vilniaus savivaldybėje po frakcijos posėdžio ketvirtadienį pranešė jos seniūnas Vincas Jurgutis.

Jis patvirtino, kad šalinti jį iš frakcijos paprašė ir pats M.A.Haroldas, tačiau esą nenurodė konkrečių prašymo motyvų. Britas taip pat nedalyvavo frakcijos posėdyje, kuriame buvo svarstomas jo likimas.

Anot V.Jurgučio, liberalų sprendimas nėra susijęs su jo išsakytomis mintimis ir palaikomomis vertybėmis, tačiau tik su „forma ir jų reiškimo būdu“.

Savaitgalį socialiniame tinkle „Facebook“ britas pareiškė, kad Lietuva turėtų įteisinti gėjų santuokas ir „priimti tūkstantį pabėgėlių tuojau pat“, nes tai būtų naudinga Lietuvos įvaizdžiui. Savo įrašą jis paaštrino necenzūriniais pasisakymais apie Lietuvą, rašydamas „F...k you Lithuania“.

Su pačiu M.A.Haroldu BNS susisiekti nepavyko. Savo „Facebook“ paskyroje po frakcijos sprendimo jis paskelbė atsiprašymą. „Noriu nuoširdžiai atsiprašyti Lietuvos, lietuvių, kuriuos įžeidė šis mano pasisakymas. Noriu atsiprašyti ir pasakyti, kad panaudojau netinkamus žodžius, todėl siūlau frakcijai šalinti mane. Aš daug pasimokiau iš šios klaidos, kuri paskatins mane dar sunkiau dirbti Vilniaus miesto taryboje, ir savo darbais, o ne kalbomis, įrodyti tinkamumą eiti šias pareigas“, - parašė britas.

[email protected], +370 5 205 85 31 - Lietuvos naujienų skyrius

Rodyti: 
 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Naujienų srautas

Neprisijungusiems naujienos rodomos su 1 val. pavėlavimu.
 

Penktadienis, balandžio 19

2024.04.19 15:04
Lietuvos politika 2024.04.19 15:04
2024.04.19 14:05
Užsienio naujienos 2024.04.19 14:05
2024.04.19 11:45
Užsienio naujienos 2024.04.19 11:45